Smučarski čevlji Salomon S/Pro Alpha 120 El so zasnovani za zagotavljanje izjemne zmogljivosti in prileganja, ne glede na obliko vašega stopala. S/PRO Alpha zagotavljajo boljši oprijem pete brez nepotrebnega pritiska na stopalo. Ti ozki 98-104mm čevlji se odlično prilagodijo vaši nogi tudi s prilagodljivim jezikom, zatezni pas pa vam nudi še več progresivnosti v vsakem zavoju.

 

Upogibna trdnost: 120

Širina: 98/104 mm

25
25.5
26
26.5
27
27.5
28
28.5
29
29.5
30
30.5
Dodajte 100,00  v košarico in prejmite brezplačno poštnino!

Nakup brez tveganja 15 dnevna garancija za vračilo izdelkov.

Dodatni opis

Smučarski čevlji Salomon S/Pro Alpha 120 so model v seriji S/PRO, ki so jo oblikovali z namenom, da bi dosegli čim boljše prileganje smučarskih čevljev uporabnikom. Modeli iz te serije so zasnovani s tehnologijami, ki vsakemu posamezniku omogočajo prilagoditev smučarskih čevljev po svojih merah. Te nastavitve zagotavljajo udobje in maksimalen izkoristek zmogljivosti smučarskih čevljev.

Lastnost Custom Shell HD omogoča prilagajanje zunanje školjke čevljev s pomočjo toplotnega postopka, za doseganje hitrega in optimalnega oblikovanja čevljev po meri uporabnika v zgolj desetih minutah. Tanjša konstrukcija stene zunanje školjke in izdelava iz novih materialov omogočapoložaj noge bližje školjki, kar med smučanjem nudi boljši občutek, več moči in bolj direkten prenos sil. Nova tehnologija 3D instep shell v sodelovanju s 45 stopinjrotirano zaponko zagotavlja čvrstejši položaj pete ne glede na obliko vašega stopala. Zunanja školjka smučarskih čevljev je izdelana iz trde plastike iz poliuretana. Daje občutek konstantne gostote čevlja kar zagotavlja odlično objemanje noge, nudi veliko progresivnost, natančnosti pri vodenju in zagotavlja dober prenos sile.

Novo zasnovan notranji vložek My CustomFit 4D Perf s tehnologijo Sensitive Footbed omogoča prilagajanje. Za boljši oprijem noge v smučarskih čevljih poskrbijo štiri 3D aluminijaste zaponke in 45 mm širok zatezni paščekScrewed Energyzer Velcro, ki pripomore k boljši kontroli nad smučmi.

S/Pro Alpha 120 so s širino 98 mm primerni za smučarje z ozkimi stopali in s svojo ozkostjo poskrbijo za optimalen prenos moči iz čevljev na smuči. Tog upogib, ki ga dosegajo s fleksom 120, odgovarja boljšim, srednje težkim smučarjem. Po namenu so on-piste / all mountain smučarski čevlji, saj ustrezajo širokemu razponu smučarjev in smuči, malo manj pa so primerni za race smuči. Nudijo odlično kontrolo in več udobja kot trgovinski race smučarski čevlji.

Tehnične lastnosti:

  • Velikost: 25,0-30,5
  • Upogibna trdnost (flex index): 120
  • Širina: 98/104
  • Namen: On-piste / All mountain
  • Model iz serije S/PRO Alpha
  • Zunanja plastika iz poliuretana
  • Custom Shell HD Shell  tehnologija za termični proces prilagajanja
  • My Custom Fit 4D Perf notranji vložek
  • Sensitive Footbed prilagodljiv podplat čevlja
  • 45mm Screwed Energyzer Velcro zatezni pašček
  • 3D aluminijaste zaponke

Priložen 6mm spojler

Tehnični podatki
Znamka

Namen

Spol

TRDOTA

ŠIRINA

Velikost test

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

Mnenja (0)
0 ocen
0
0
0
0
0

Zaenkrat še ni mnenj.

Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.

Več o znamki Salomon
Je francosko podjetje za proizvodnjo športne opreme, ki deluje po vsem svetu in izvira iz francoskega mesta Annecy. Leta 1947 sta ga ustanovila Francois Salomon in njegova žena. Družinska delavnica je najprej začela z izdelavo žag, a so hitro dopolnili pripomočke in rekvizite v njej ter začeli z izdelavo smučarskih robnikov in vezi. Vezi so bile njihov primaren produkt do leta 1979, ko so primat prevzeli smučarski čevlji SX90. Šele desetletje kasneje pa so v prodajni spekter dodali še smuči. Od leta 2005 spada pod okrilje finskega koncerna Amer sports.

Podobni izdelki